Nadchodzącą aktualizacja 30.06.20 godzina 8:00

Warzone  200 graczy

Dzięki tej aktualizacji Verdansk będzie mógł pomieścić do 200 graczy w Battle Royale Czwórki. Oznacza to, że 50 drużyn będzie walczyć ze sobą.

Należy pamiętać, że ta aktualizacja będzie miała rozmiar około 22-36 GB dla właścicieli pełnej wersji  gry Modern Warfare . Właściciele konsoli muszą zainstalować dodatkowo około 3,5 GB, a następnie ponownie uruchomić grę, aby uzyskać dostęp do trybu wieloosobowego.

Gdy aktualizacja czwartego sezonu zostanie w pełni ukończona, powinna ona tylko minimalnie zwiększyć ogólny ciężar Modern Warfare.

Osoby posiadające wyłącznie  Warzone  będą musiały pobrać 22 GB-30 GB, a po ich aktualizacji całkowity rozmiar gry się zmniejszy.

Wraz z aktualizacją w Verdansku pojawi się nowy kontrakt – Suppy Run. Kiedy gracz go aktywuje, to dla całej drużyny zostanie oznaczony sklep na mapie, w którym będą czekały na nich zniżki. Ważne jest, aby dotrzeć do owej stacji w ciągu wyznaczonego czasu,

Przygotuj kombinezon Juggernaut w trybie Juggernaut Royale . Znajdź jeden z pakietów wyposażenia, aby stać się Juggernautem i użyj mini-guna do atakowania wrogów i pojazdów. Kiedy zginiesz będąć Juggernautem i zostaniesz wysłany do Gułagu, nowy pakiet wyposażenia Juggernauta pojawi się na mapie, więc postaraj się schwytać skafander i zmierzyć się z każdą drużyną, która stanie Ci na drodze. 
Pojawi się nowy przedmiot w Verdansku: Lornetka oznaczająca wrogów. Lornetka będzie bez błysku jak to ma miejsce w przypadku lunety i dzięki niej będziemy mogli oznaczać wrogów dla swoich sojuszników.

Wszyscy gracze Warzone mogą kupić pakiet startowy Warzone. Za jedyne 4,99 USD SRP (lub równowartość w regionie) uzyskaj kilka profitów. Pakiet obejmuje:

500 punktów COD  ORAZ…

Legendarny schemat strzelby – Amalgamat

Epicką skórkę Kruegera – Alchemik

Epicką wizytówkę – łatwe oddychanie // Epicki emblemat – kultura sępa

1 godzina podwójnego XP karnetu bojowego // 1 godzina podwójnego XP broni

Nowa broń

Poznaj Rytec AMR.

Ta bestia kalibru .50 dołącza do trzech innych rodzajów broni w kategorii karabinu snajperskiego i można ją odblokować poprzez wyzwanie w grze. Dostępny jest również wariant schematu do kupienia w sklepie – paczka „Zaginione Dusze”.

Nowa mapa dla wielu graczy: Cheshire Park

Ci, którzy mają pełną wersję gry, otrzymają kolejną mapę w Modern Warfare. Nowa lokalizacja to Cheshire Park. Położony w miejskim Londynie w Anglii Cheshire Park to malowniczy ogród i oranżeria, w której operatorzy będą walczyć od drzwi do drzwi lub przez centralny obszar wypełniony roślinnością.

Nowy tryb wieloosobowy: Team Defender

Wprowadzony prawie dziesięć lat temu Team Defender powraca do  Modern Warfare  jako szybki tryb gry z celami, który zmienia tradycyjną formułę Capture the Flag.

Zamiast bronić flag przez obie drużyny, członek drużyny ma do dyspozycji tylko jedną flagę. Drużyna zdobywa punkt za każdą sekundę, podczas której jeden z jej członków jest w posiadaniu flagi, co oznacza, że ​​obrona jest niezbędna do zwycięstwa.

Na powyższym screenie widać Polskiego Operatora JW Grom, który posiada flagę z tego trybu, natomiast naprzeciwko niego widać nowego operatora Roze.

W sklepie pojawia się nowi operatorzy w tym Roze.

Ashton Williams potwierdziła zmiany balansu broni w jutrzejszej aktualizacji.


❗Na podstawie jednej z grafik zawartych w najnowszym blogu Activision gracze dopatrzyli się wnętrza stadionu.

Czyżby jutro rano miał zostać on otwarty?

Źródło: Activision blog; Twitter

POLUB NAS NA FACEBOOKU