Z Blogu Activision dowiedzieliśmy się o nadchodzących zmianach i nowościach do Modern Warfare/Warzone.

Wszystko albo nic – nowy tryb zadebiutuje już w tym tygodniu. Z trybem tym po raz pierwszy mogliśmy się spotkać w dobrze znanej nam grze MW3. W trybie „All or Nothing”, zostaniesz wysłany do walki z prawie niczym. Na początku będziesz miał tylko nóż do rzucania, pustą broń i minimalne wyposażenie.

Następnie musisz rozejrzeć się po mapie w poszukiwaniu amunicji, broni lub innego wyposażenia. Zwycięża gracz, który zdobędzie pierwszy 20 zabójstw.

Kyle „Gaz” Garrick pojawi się również w tym tygodniu. Gaz był już zapowiadany na mapie drogowej sezonu 4. Jest to grywalny operator z Task Force 141 Brytyjskiej Armii. Zadebiutuje w sklepie w grze za pośrednictwem pakietu „Gaz Operator”. W pakiecie tym pojawia się również inne dodatki, w tym skórki do bronii.

Oprócz Gaz Operatora w sklepie zadebiutuje również pakiet „The Munchies”.  W pakiecie tym pojawi się schemat dla SMG, oraz schemat pistoletu.

pojawi się również pakiet „Megacity Menace”. W pakiecie tym, otrzymamy skórki do LMG, oraz również do SMG.

Chaos 10vs10 – nowy tryb na liście Multi. Na tradycyjnych dotychczas mapach 6vs6, będzie toczyła się walka 10 vs 10, więc przygotujcie się na dobrą wojnę.

Strzelanina 3vs3 – znany nam tryb z multi, jednak w nowej odsłonie. W trybie strzelanina 3vs3 będziemy toczyć pojedynek na różnych schematach, oraz trybach. Pojawi się Dominacja, zabójstwo potwierdzone i inne tryby znane nam z multi.

Na mapie Promenade znikną czołgi. Walka będzie się teraz toczyć wyłącznie piechotą.

Warzone

W Warzone tradycyjne czwórki powrócą na listę. Przy najbliższej aktualizacji lista Warzone powinna wyglądać następująco:

  • Battle Royale: solo, dwójki, trójki, czwórki.
  • Czwórki grabież, bądź krwawa Forsa.
  • Warzone Rumble (50v50)

Nie dostaliśmy informacji, kiedy aktualizacja się pojawi, jednak aktualizacje są przeważnie w każdy wtorek o 19:00, więc tego dnia wieczorem możemy się jej spodziewać.

Zródło: blog activision

POLUB NAS NA FACEBOOKU