Black Ops Cold War: kontynuacja Black Ops 1

Call of Duty: Black Ops Cold War został ujawniony w plikach gry Modern Warfare po ostatniej aktualizacji gry, która miała miejsce 24 sierpnia.

Opis ujawnia, że ​​Black Ops Cold War będzie „bezpośrednią kontynuacją” Black Ops 1 i zawiera historię, która prowadzi graczy przez podróż zimnej wojny z lat 80.

Black Ops Cold War będzie również zawierał standardowy tryb wieloosobowy, obok powrotu Zombie, zgodnie z opisem gry.

Opis zawarty w plikach gry:

„Kultowa seria Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War – bezpośrednią kontynuacją oryginalnego i ulubionego przez fanów Call of Duty®: Black Ops. Black Ops Cold War zrzuci fanów w głębiny zimnej wojny geopolitycznej z początku lat 80. Nic nie jest takie, jakim się wydaje w wciągającej kampanii dla jednego gracza, w której gracze staną twarzą w twarz z postaciami historycznymi i twardymi prawdami, walcząc na całym świecie w kultowych miejscach, takich jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja, radziecka siedziba KGB i inne.

Jako elitarni agenci podążacie śladami mrocznej postaci o imieniu Perseus, która ma misję zdestabilizowania globalnej równowagi sił i zmiany biegu historii. Zejdź do mrocznego centrum tego globalnego spisku wraz z kultowymi postaciami Woods, Mason i Hudson oraz nową obsadą agentów próbujących powstrzymać trwającą dekady fabułę.

Poza kampanią gracze wprowadzą arsenał broni i sprzętu z czasów zimnej wojny do nowej generacji trybu wieloosobowego i trybu Zombie.

Witamy na krawędzi. Witamy w Call of Duty®: Black Ops Cold War.”

Premiera Black Ops Cold War już 26 sierpnia.

Źródło: charlieintel