Call of Duty: Cold War TOP 5 najczęściej wybieranych broni

Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić zestawienie najczęściej wybieranych broni w grze Call of Duty: Cold War dla trybu multiplayer. Poniżej przedstawiamy pełne zestawienie:

MIEJSCE 1 – MP5
To bezapelacyjny faworyt jeżeli chodzi o stawkę najczęściej używanych spluw w grze. Ten śmiercionośny pistolet maszynowy okazał się tak potężny, że Treyarch musiał spieszyć się z łatką, której celem było jego osłabienie. MP5 zdominował graczy na wszystkich poziomach postaci dzięki temu, że bardzo szybko można było go odblokować. Wysoka szybkostrzelność i niesamowicie szybkie zgony spowodowały, że owa broń nadal zajmuje pierwszą lokatę wśród graczy.

MIEJSCE 2 – XM4
XM4 (Commando) był popularnym wyborem w oryginalnym Black Ops. To właśnie sentyment spowodował, że gracze z wielką chęcią po niego sięgają. Teraz gdy takie modele jak M16 i FFAR zostały osłabione, XM4 w porównaniu do nich okazuje się naprawdę atrakcyjny. Broń ta idealnie komponuje się z 40 RND Mag i optyką o małym zasięgu.

MIEJSCE 3 – AK47
AK47 to na chwilę obecną kolejna broń, która znajduje się na celowniku Treyarch. Karabin ten w połączeniu z dziką kartą, która daje możliwość dodatkowego wyposażenia broni jest niesamowicie śmiercionośny. Niski odrzut i mobilność daje AK47 dużą wszechstronność. Warto zwrócić uwagę, że AK47 rzadko był używany przez graczy Modern Warfare. W poprzedniej odsłonie CoD’a był on wręcz przeciwieństwem tego co otrzymaliśmy w Cold War.

MIEJSCE 4 – KRIG 6
Niedawna łatka balansująca, która zmniejszyła uszkodzenia M16 i FFAR skłoniła wielu graczy do poszukiwania kolejnego, najlepszego AR. Według wielu to właśnie KRIG 6 okazał się idealną alternatywą. Sam KRIG był też często wybierany w becie Cold War. Przyzwoite obrażenia na średnim i długim dystansie w połączeniu z niesamowitą precyzją dały KRIGowi miejsce tuż za podium.

MIEJSCE 5 – M16
Ten kultowy karabin powrócił w wielkim stylu wraz z Zimną Wojną. Chociaż jego statystyki zostały nieco osłabione to dzięki temu, że łatwo go okiełznać jest on jednym z najpopularniejszych karabinów w nowej odsłonie CoD’a. M16 oferuje jeden z najszybszych czasów zabicia przeciwnika. Jego trzykrotna seria zapewnia niezawodne obrażenia i celność we wszystkich sytuacjach starcia z rywalem.Wystarczy wyposażyć go w optykę z większym przybliżeniem, aby stał się śmiercionośnym karabinem na większą odległość.