Kolejny producent cheatów do Modern Warfare / Warzone zaprzestaje sprzedaży!

To już nie jest malutka bitwa. To już jest wojna, którą Activision wytoczyło twórcom cheatów do Call of Duty Modern Warfare i Warzone.
Pod koniec sierpia informowaliśmy, że Activision pozywa CXCheats. CXCheats wystraszyło się bardzo szybko i złożyło oficjalne oświadczenie, w którym przeprosiło Activision za wszelkie wyrządzone szkody. Tym razem na celowniku pojawiła się kolejna firma produkująca cheaty do gry – GatorCheats. GatorCheats to firma, która na chwilę obecną chwali się ponad 3000 aktywnymi usługami i 11 miesiącami niewykrytych usług.
Prawnicy Acitvision Blizzard kontaktowali się z firmą już w maju tego roku. W oficjalnym liście wezwali firmę do zaprzestania działalności. Twórca cheatów zdecydował się też w maju zaprzestać dalszej sprzedaży jego produktów nowym klientom. Activision jednak nie było zadowolone z częściowego załatwienia sprawy. We wrześniu kolejny raz prawnicy skontaktowali się z GatorCheats po raz kolejny wezwali do zaprzestania i zaniechania działalności. Zaznaczyli również, że jeżeli ich wymagania nie zostaną spełnione to skierują sprawę do sądu.

Wstrzymanie sprzedaży nowym klientom to za mało jak widać. Chociaż ich kocham, to bardziej kocham swoją rodzinę. W związku z powyższym nie mogę sobie pozwolić na spór sądowy z firmą i mam obowiązek wobec mojej rodziny jako jedynej osoby posiadającej dochody, aby nie wdawać się w sprawy sądowe, których można było uniknąć. Oświadczam, że sprzedaż produktów jak i ich dalsze aktualizacje zostają całkowicie wstrzymane. – czytamy w oświadczeniu GatorCheats.
Wydawać się może, że kroki, które podjęło Activision są jak najbardziej skuteczne. Firmie zapewne zależy na tym, aby przed premierą nowego Call of Duty pozbyć się całkowicie problemu w swojej grze.

Z niecierpliwością czekamy na informacje o wstrzymaniu swoich usług od kolejnych producentów cheatów!