CODLiga.pl: Ruszyły zapisy do III Edycji Warzone!

Żołnierze! Otwieramy rejestrację do III Edycji Ligi BR Warzone Polska. Liczba miejsc w evencie jest ograniczona!
 • Format: Trójki Warzone. Można zapisać maksymalnie 5 graczy do drużyny. Wszystkie informacje znajdują się także w podanym niżej linku w odpowiednich zakładkach.
 • Kiedy: 28-29 listopada o 20:00 każdego dnia. Gramy 4 mecze z rzędu jednego dnia.
Nagrody:
 • 1 miejsce – 5x 50zł w formie kodów paysafecard;
 • 2 miejsce – 5 licencjonowanych kubków Call of Duty;
 • 3 miejsce – myszka Genesis Krypton 700.

Liczba miejsc: 50 drużyn

Kapitan drużyny tworzy konto na battlefy, a następnie klika w linku wyżej „join” uzupełnia wszystkie pola potrzebne do zarejestrowania zespołu (wpisane dane widzą tylko organizatorzy), rejestruje go, a następnie zaprasza do niego resztę swojej drużyny. Każdy członek drużyny musi posiadać konto battlefy i być wpisany do zgłoszonej drużyny.
REGULAMIN Call of Duty: Modern Warfare / Warzone / POLSKA, dotyczący rozgrywek Battle Royale
 1. Każda drużyna składa się MAKSYMALNIE z pięciu zawodników. Trzech aktywnie bierze udział w rozgrywkach, dwóch natomiast może być na rezerwie. Składem można jednak rotować tylko pomiędzy kolejnymi dniami. Trójka, która rozpoczyna dany dzień, musi ją ukończyć w niezmienionym składzie. Wszystkie platformy są dozwolone.
 2. Każda drużyna zgłasza się w określonym terminie do aktualnych rozgrywek. Drużyna, która się nie zapisze w określonym terminie, nie weźmie udziału w rozgrywkach i będzie musiała czekać do następnej edycji. Liczba miejsc jest ograniczona.
 3. Każda drużyna ma obowiązek na koniec danego dnia przesłać razem zrzut ekran miejsca i tabeli z zabójstwami na email: ligawarzone@int.pl. Drużyna, która nie zastosuje się do podanego punktu straci dzień rozgrywek. Jeżeli drużyna wyśle nieczytelne zdjęcia lub nie będzie wiadomo czyje to screeny, to punkty nie zostaną policzone.
 4. Każda drużyna ma OBOWIĄZEK transmitować rozgrywkę na żywo na ogólnodostępnej platformie do streamowania (np. Twitch czy YouTube) oraz zapisywać transmisję z rozgrywek.
 5. ​Rozgrywki odbędą się w dniach 28-29 listopada o godzinie 20:00 każdego dnia z tego terminu. W dany dzień odbędą się 4 mecze. Między meczami będą 10-minutowe przerwy.
 6. Osoby, które utraciły połączenie w danym meczu, mogą kontynuować rozgrywki od kolejnego meczu.
 7. Na wygraną składa się suma punktów z wszystkich meczów z dwóch dni rozgrywek.
 8. Zakazuję się używania jakichkolwiek „wspomagaczy”. Jeżeli ktoś z graczy zostanie przyłapany na oszustwie, to cała drużyna zostaje wykluczona z rozgrywek, natomiast gracz, który dopuścił się oszustwa zostaje zbanowany dożywotnio. Ban oznacza brak możliwości brania udziału w kolejnych rozgrywkach.
 9. Liga będzie punktowana w następujący sposób: Miejsce: 1 – 80 pkt; 2 – 60 pkt; 3 – 50 pkt; 4 – 30 pkt; 5 – 20 pkt; 6, 7 – 15pkt; 8, 9, 10 – 10 pkt; 11-15 – 5 pkt; > 15 – 0 pkt. Zabici przeciwnicy: 3 pkt za każdego zabitego przeciwnika.
 10. W razie remisu najpierw premiujemy drużyną z większą ogólną liczbą zabójstw, a potem obrażeń.
 11. Kapitanowie drużyn mają obowiązek zaakceptować zaproszenie do regimentu, który posłuży do zebrania się w jednym lobby.
 12. ​Numery zgłoszeń drużyn odpowiadają numerom zespołów w lobby Warzone. Prosimy ich przestrzegać.
 13. Obowiązuje zakaz transferów graczy pomiędzy drużynami po rozpoczęciu ligi.
 14. ​Wszystkie losowe wydarzenia w meczu są włączone.
 15. Nagrody: 1 miejsce – 5x 50zł w formie kodów paysafecard; 2 miejsce – 5 licencjonowanych kubków Call of Duty; 3 miejsce – myszka Genesis Krypton 700.
 16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w jego dowolnym punkcie.
 17. Wszelkie nieścisłości oraz kwestie, które nie zostały zawarte w regulaminie, będą rozwiązywane wyłącznie za pośrednictwem kontaktu z organizatorami rozgrywek.